LOGO SALONU

 Witamy na internetowej stronie
SALONU FRYZJERSKO-KOSMETYCZNEGO "EUPHORIA" w Bytomiu

 

 Jesteśmy  na FACEBOOKU:   :
Euphoria 
 

  

Oddajemy do Państwa dyspozycji Salon Fryzjersko Kosmetyczny "EUPHORIA" , aby wprowadzić Państwa w nasz świat profesjonalnej, wielopłaszczyznowej pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Jeżeli poszukujecie Państwo dobrego fryzjera, stylisty, masażystę lub kosmetologa, to jesteście Państwo na dobrej stronie. My postaramy się sprawić, że po wizycie w naszym salonie poczujecie się lepiej.

Nasz salon piękności to:

niepowtarzalny klimat

fachowy i doświadczony personel

nowoczesne wyposażenie i zaawansowana technologia

szeroki wachlarz świadczonych usług


ZAPRASZAMY

 

Salon czynny :

WTOREK -PIĄTEK od 10.00 do 20.00

W Soboty w godzinach od 9.00 - 14.00

W Niedziele ( na życzenie klienta)

Adres salonu:
"EUPHORIA"
ul.Wrocławska 14
41-902 Bytom
tel. 32 356 35 98
kom. 660 206 080

 

Mapka dojazdowa

 

 JESTEŚMY LICENCJONOWANYM FIRMOWYM SALONEM KEUNE

 

INFORMACJE DLA KLIENTÓW
Nasz Salon Euphoria w Bytomiu postawił sobie zaszczytne cele, które pragnie konsekwentnie realizować:
  • W naszym Salonie zatrudnieni są fachowcy z wieloletnim stażem pracy, zarówno styliści świadczący usługi fryzjerskie jak również kosmetolodzy. Pomimo wykształcenia i długoletniej praktyki w zawodzie permanentnie dokształcamy się i odbywamy szkolenia. Jesteśmy Salonem szkoleniowym, posiadającym wyrobioną Markę Jakości.
  • Najważniejszym celem naszej pracy i działań jest zadowolenie klienta. Dlatego zarówno materiały na których pracujemy, jak również usługi wykonane w Salonie posiadają swoją Markę i znak Jakości. Do każdego klienta pragniemy podejść indywidualnie starając się spełnić jego oczekiwania. Stawiamy na solidność i pewność.
  • Salon Euphoria posiada nowoczesny (całkowicie nowy) sprzęt, zaawansowany technologicznie do zabiegów kosmetycznych i usług fryzjerskich. Dysponujemy Laserem  wykonując zabiegi: fotoodmładzania, epilacji ,zabiegów przeciwtrądzikowych, blizn czy usuwania pajączków itp. Posiadamy aparat do elektrokoagulacji , mikrodermabrazji, makijażu permanentnego, sauny SPA dla włosów, mezoterapii zarówno bezigłowej jak i igłowej, ozonoterapii oraz najnowszy hit medycyny estetycznej - zabiegi infuzji tlenowej i wiele innych.
  • Każdy nasz sprzęt posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa FDA oraz CE.
  • Salon Euphoria od początku swej działalności stawia na higienę i bezpieczeństwo wykonywanych usług. Używamy przede wszystkim materiałów jednorazowych , natomiast materiały wielorazowego użytku sterylizowane są w autoklawie. Możemy pochwalić się posiadaniem w Salonie własnego urządzenia do sterylizacji (Autoklaw) . Każde narzędzie wysterylizowane wyjmowane jest z oryginalnie zamkniętego woreczka sterylnego i otwieranego w obecności klienta.
  • Lokalizacja Salonu to praktycznie Centrum Bytomia. Mieścimy się na skrzyżowaniu ulic wrocławskiej z ulicą Chrzanowskiego w pobliżu Urzędu Miasta Bytomia. Z dworca PKP Bytom czy KZK GOP (4 minuty drogi). Wielkim atutem naszego Salonu jest bezpłatny parking bezpośrednio przy Salonie. W Salonie mają Państwo do dyspozycji bezpłatny internet (dla klientów salonu), jak również telewizja z kanałami kodowanymi. 
  • W każdym tygodniu przygotowujemy promocje na wybrane usługi fryzjerskie bądź kosmetyczne również usługi medycyny estetycznej. Szczegółowe informacje dotyczące promocji można odnaleźć na potykaczu reklamowym umieszczonym przy wejściu do naszego Salonu, bądź na stronie internetowej zakładka „promocje”.
  • Salon Euphoria posiada licencję na sprzedaż wysokiej jakości kosmetyków fryzjerskich marki KEUNE HAIRE COSMETICS. Kosmetyki te nie są dostępne w ogólnej sprzedaży detalicznej czy zakupów internetowych np: allegro. 
  • Nasza praca, wysiłki i profesjonalne podejście do klienta ukierunkowane jest na budowanie zaufania i zadowolenie klienta. Jesteśmy w Salonie po to, by przede wszystkim spełniać Twoje oczekiwania co do stylizacji Twojej fryzury, doboru odpowiednich kosmetyków, pielęgnacji Twojego ciała. Z nami mogą Państwo czuć się bezpieczni, pewni siebie i zadowoleni z własnego wyglądu.
  • W Salonie otrzymasz karnet z bonifikatą na usługi fryzjerskie lub kosmetyczne 9 usług płatnych ,10 usługa gratisowa. Każdy klient na życzenie otrzymuje kartę Klienta z unikatowym numerem indentyfikacyjnym, który uprawnia go do uzyskania zniżki na wybrane usługi.
ZAPRASZAMY DO SALONU EUPHORIA W BYTOMIU

Po wizycie w naszym Salonie prosimy o komentarz Klienta na naszej stronie internetowej na temat jakości wykonywanych usług.
 


 


 
 
UA-34777268-1