Manicure hybrydowy
          Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet nieprzepadających za paznokciami żelowymi, akrylowmi, a chcącymi posiadać pięknę i trwałe paznokcie. Manicure ten nie różni się schematem od podstawowego manicure z pomalowaniem paznokci lakierem. Lakier zastąpiony został emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Wśród kolejnych zalet manicure hybrydowego można wymienić długotrwały efekt utrzymujący się nawet do 3 tygodni oraz mniej inwazyjną metodę ściągania.

Wykonanie  jest podobne do wykonania zwykłego manicure. Kosmetyczka usunie stary lakier (jeżeli paznokcie były pomalowane , stosujemy specjalny zmywacz, który przez 5 minut rozmiękczy lakier i pozwoli go usunąć). Następnie paznokcie zostaną odpowiednio opiłowane co nada im ładny kształt tak jak przy manicure klasycznym. Później zmiękczamy skórki płynem, odsuwamy je lub wycinamy zgodnie z życzeniem klienki. Po oddtłuszczeniu paznokcie są przygotowane do malowania. Tak jak w przy klasycznym manicure w pierwszym rzędzie nakładana jest baza podkładowa. Zasadniczą różnicą w całym procesie jest to, że każda warstwa  jest utwardzona w lampie UV przez mniej więcej 2 minuty. Nie wydłuża to znacząco czasu wykonywania zabiegu, ponieważ w czasie utwardzania kosmetyczka nakłada kolejne warstwy lakieru na paznokcie drugiej ręki. Po naniesieniu bazy nakładamy 2 warstwy wybranego lakieru a w ostatniej kolejności bezbarwną warstwę wierzchnią. Po utwardzeniu wycieramy lakier alkoholem aby nadać mu blask i głębię.

Gwarancja na lakier

Dla naszych klientów korzystających z naszych lakierów udzielamy 7-dniowej gwarancji na lakier. W tym czasie wszystkie niedoskonałości poprawiamy za darmo.

Higiena

Salon Easy Euphoria jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Dodatkowo narzędzia takie jak cążki, kopytka, obcinaczki są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Przygotowanie do manicure hybrydowego:

Do manicure hybrydowego nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Jeżeli macie Państwo nałożony Shellac na paznokcie, prosimy o informację przy umawianiu zabiegu, ponieważ musimy zarezerowować dodatkowe 10 minut na jego zdjęcie

Po manicure hybrydowym :

Największą zaleta i różnicą między manicure hybrydowym a klasycznym jest czas schnięcia, który wynosi 0 minut oraz wytrzymałość lakieru.


Przeciwwskazania: 

  •  grzybica
  •  przerwanie ciągłości skóry (zbyt mocno wycięte skórki)           
  •  infekcje i stany ropne
  •  stany alergiczne


 

UA-34777268-1